Elérhetőségeink
Címünk:
2459 Rácalmás, Meggyfa utca 5.
Nyitvatartás:
Hétfő – Csütörtök: 08:00 – 17:00
Péntek: 8:00 – 16:00
Szombat – Vasárnap: ZÁRVA
Kövess facebookon!
Selected:
169 900 Ft
Whirlpool WIO 3T133 DEL Mosogatógép
| Kialakítás | Beépíthető |
| Terítékek száma | 14 |
Energia |
|
| Energiaosztály (A-G) | Termékinformációs adatlap |
| Energiafelhasználás 100 ciklus alatt | 85 kWh |
| Vízfogyasztás | 9.5 liter |
| Eco program időtartama | 240 perc |
Programok |
|
| Programok száma | 11 |
| Hőfok programok száma | 3 |
| Automata program | Van |
| Rövid program | Van |
| Intenziv program | Van |
| Aquastop | Van |
| Aqua Control | Nincs |
| Késleltetett indítás | Van |
Méretek |
|
| Szélesség | 59.5 cm |
| Magasság | 82 cm |
| Mélység | 57 cm |
További tulajdonságok |
|
| Kijelző | Van |
| Maradékidő kijelzés | Nincs |
| Zajszint | 43 dB |
| Levegőben terjedő akusztikus zajkibocsátás osztály | B |
169 900 Ft
2459 Rácalmás, Meggyfa utca 5.
Hétfő – Csütörtök: 08:00 – 17:00
Péntek: 8:00 – 16:00
Szombat – Vasárnap: ZÁRVA
© 2025 Minden jog fenntartva