Elérhetőségeink
Címünk:
2459 Rácalmás, Meggyfa utca 5.
Nyitvatartás:
Hétfő – Csütörtök: 08:00 – 17:00
Péntek: 8:00 – 16:00
Szombat – Vasárnap: ZÁRVA
Kövess facebookon!
Selected:
349 900 Ft
Sony Bravia XR-55A80L OLED
Képernyő |
|
| TV típusa | OLED |
| Képátló (cm) | 139 cm |
| Képátló (inch) | 55 inch |
| Ívelt kijelző | Nincs |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | Ultra HD (4K TV) |
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel |
| Képfrissítési frekvencia | 100 Hz |
Tuner |
|
| DVB-T | Van |
| DVB-T2 | Van |
| DVB-C | Van |
| DVB-C2 | Nincs |
| DVB-S | Van |
| DVB-S2 | Van |
| Elektronikus műsorújság (EPG) | Van |
| Teletext | Van |
Hang |
|
| Hangteljesítmény | 5x10W |
| Dolby Digital | Van |
| DTS | Van |
| SRS | Nincs |
Funkciók |
|
| Hordozható TV | Nem |
| HDMI-CEC támogatás | Van |
| DLNA támogatás | Nincs |
| PVR támogatás | Van |
| Böngésző | Van |
| Operációs rendszer | Android |
| Csatlakozók |
HDMI
USB csatlakozó
Ethernet
Wi-Fi
Bluetooth
Optikai hang kimenet
Fejhallgató csatlakozó
|
Méretek és fogyasztás |
|
| Szélesség (talppal) | 122.7 cm |
| Magasság (talppal) | 73.8 cm |
| Mélység (talppal) | 32.7 cm |
| Tömeg (talppal) | 18.8 kg |
| Energiafogyasztás bekapcsolva | 362 W |
| Energiaosztály – SDR (A-G) | Termékinformációs adatlap |
További tulajdonságok |
|
| HDMI bemenetek száma | 3 db |
| Scart bemenetek száma | Nincs Scart |
| USB portok száma | 2 db |
| VESA szabvány | 300 x 300 mm |
349 900 Ft
2459 Rácalmás, Meggyfa utca 5.
Hétfő – Csütörtök: 08:00 – 17:00
Péntek: 8:00 – 16:00
Szombat – Vasárnap: ZÁRVA
© 2025 Minden jog fenntartva