Elérhetőségeink
Címünk:
2459 Rácalmás, Meggyfa utca 5.
Nyitvatartás:
Hétfő – Csütörtök: 08:00 – 17:00
Péntek: 8:00 – 16:00
Szombat – Vasárnap: ZÁRVA
Kövess facebookon!
Selected:
169 900 Ft
Philips 55PUS7956/12 AMBILIGHT
Képernyő |
|
| TV típusa | LED |
| Képátló (cm) | 139 cm |
| Képátló (inch) | 55 inch |
| Ívelt kijelző | Nincs |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | Ultra HD (4K TV) |
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel |
Tuner |
|
| DVB-T | Van |
| DVB-T2 | Van |
| DVB-C | Van |
| DVB-C2 | Nincs |
| DVB-S | Van |
| DVB-S2 | Van |
| Elektronikus műsorújság (EPG) | Van |
| Teletext | Van |
Hang |
|
| Hangteljesítmény | 2x10W |
| Dolby Digital | Van |
| DTS | Nincs |
| SRS | Nincs |
Funkciók |
|
| HDMI-CEC támogatás | Van |
| DLNA támogatás | Nincs |
| PVR támogatás | Nincs |
| Böngésző | Van |
| Operációs rendszer | Android |
| Csatlakozók |
HDMI
USB csatlakozó
Ethernet
Wi-Fi
Optikai hang kimenet
Fejhallgató csatlakozó
CI+ interfész
|
Méretek és fogyasztás |
|
| Szélesség (talppal) | 123.1 cm |
| Magasság (talppal) | 73.6 cm |
| Mélység (talppal) | 25.5 cm |
| Tömeg (talppal) | 15 kg |
| Energiafogyasztás bekapcsolva | 91 W |
| Éves energiafogyasztás | 91 kWh/év |
További tulajdonságok |
|
| HDMI bemenetek száma | 4 db |
| Scart bemenetek száma | Nincs Scart |
| USB portok száma | 2 db |
| VESA szabvány | 200 x 300 mm |
169 900 Ft
2459 Rácalmás, Meggyfa utca 5.
Hétfő – Csütörtök: 08:00 – 17:00
Péntek: 8:00 – 16:00
Szombat – Vasárnap: ZÁRVA
© 2025 Minden jog fenntartva