Elérhetőségeink
Címünk:
2459 Rácalmás, Meggyfa utca 5.
Nyitvatartás:
Hétfő – Csütörtök: 08:00 – 17:00
Péntek: 8:00 – 16:00
Szombat – Vasárnap: ZÁRVA
Kövess facebookon!
Selected:
279 900 Ft
LG 65UT73006LA
Képernyő |
|
| TV típusa | LED |
| Képátló (cm) | 164 cm |
| Képátló (inch) | 65 inch |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | Ultra HD (4K TV) |
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel |
Tuner |
|
| DVB-T | Van |
| DVB-T2 | Van |
| DVB-C | Van |
| DVB-C2 | Nincs |
| DVB-S | Van |
| DVB-S2 | Van |
Funkciók |
|
| Hordozható TV | Nem |
| Operációs rendszer | webOS |
| Csatlakozók |
HDMI
USB csatlakozó
Ethernet
Wi-Fi
Bluetooth
Optikai hang kimenet
CI+ interfész
|
Méretek és fogyasztás |
|
| Szélesség (talppal) | 144.6 cm |
| Magasság (talppal) | 90.5 cm |
| Mélység (talppal) | 34.1 cm |
További tulajdonságok |
|
| VESA szabvány | 400 x 300 mm |
279 900 Ft
2459 Rácalmás, Meggyfa utca 5.
Hétfő – Csütörtök: 08:00 – 17:00
Péntek: 8:00 – 16:00
Szombat – Vasárnap: ZÁRVA
© 2025 Minden jog fenntartva