Elérhetőségeink
Címünk:
2459 Rácalmás, Meggyfa utca 5.
Nyitvatartás:
Hétfő – Csütörtök: 08:00 – 17:00
Péntek: 8:00 – 16:00
Szombat – Vasárnap: ZÁRVA
Kövess facebookon!
Selected:
199 900 Ft
Gorenje WD2S164ADSWA 10+6 kg Mosó-szárítógép
| Típus | Automata |
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Elöltöltős |
| Energiaosztály (A-G) | D |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Kijelző | Van |
| Szárító funkció | Van |
| Késleltetett indítás/befejezés | Van |
| Aquastop | Van |
Mosás |
|
| Mosókapacitás | 10 kg |
| Energiafogyasztás (mosás) | 0.51 kWh/ciklus |
| Éves energiafogyasztás | 112 kWh/év |
| Centrifugálás | Van |
| Centrifuga fordulatszám | 1400 ford./perc |
| Gyors mosás | Van |
| Pamut mosás | Van |
| Gyapjú mosás | Van |
Szárítás |
|
| Szárítókapacitás | 6 kg |
| Energiafogyasztás (szárítás) | 3.08 kWh/ciklus |
Okos mosógép |
|
| Bluetooth | Nincs |
| NFC támogatás | Nincs |
| Wi-Fi | Van |
Zajszint |
|
| Zajszint mosásnál | 56 dB |
| Zajszint centrifugálásnál | 72 dB |
Méretek |
|
| Szélesség | 59.5 cm |
| Magasság | 84.5 cm |
| Mélység | 61 cm |
| Tömeg | 70 kg |
199 900 Ft
2459 Rácalmás, Meggyfa utca 5.
Hétfő – Csütörtök: 08:00 – 17:00
Péntek: 8:00 – 16:00
Szombat – Vasárnap: ZÁRVA
© 2025 Minden jog fenntartva