Elérhetőségeink
Címünk:
2459 Rácalmás, Meggyfa utca 5.
Nyitvatartás:
Hétfő – Csütörtök: 08:00 – 17:00
Péntek: 8:00 – 16:00
Szombat – Vasárnap: ZÁRVA
Kövess facebookon!
Selected:
199 900 Ft
Electrolux KRB175EWL Hűtőszekrény
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Egyajtós |
| Francia ajtós hűtő | Nem |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | Igen |
| Mini hűtőszekrény | Nem |
Energia |
|
| Energiaosztály (A-G) | E |
| Éves energiafogyasztás | 117 kWh/év |
Polcok |
|
| Hűtő polcok száma | 6 db |
Méretek |
|
| Szélesség | 59.5 cm |
| Magasság | 175 cm |
| Mélység | 65.3 cm |
További tulajdonságok |
|
| Nettó hűtőtér | 357 liter |
| Cserélhető oldalú ajtónyitó | Van |
| Kijelző | Nincs |
| Vízadagoló | Nincs |
| Jégadagoló | Nincs |
| Ajtórekeszek száma | 5 |
| Zajszint | 38 dB |
| Szín | Fehér |
199 900 Ft
2459 Rácalmás, Meggyfa utca 5.
Hétfő – Csütörtök: 08:00 – 17:00
Péntek: 8:00 – 16:00
Szombat – Vasárnap: ZÁRVA
© 2025 Minden jog fenntartva