Elérhetőségeink
Címünk:
2459 Rácalmás, Meggyfa utca 5.
Nyitvatartás:
Hétfő – Csütörtök: 08:00 – 17:00
Péntek: 8:00 – 16:00
Szombat – Vasárnap: ZÁRVA
Kövess facebookon!
Selected:
219 900 Ft
Electrolux EW7H437P szárítógép
| Kivitel | Elöltöltős |
| Kondenzációhatékonysági osztály | B |
| Zajszint | 66 dB |
| Ciklusidő | 159 perc/ciklus |
| Típus | Hőszivattyús |
| Éves energiafogyasztás | 277 kWh/év |
| Kapacitás | 7 kg |
| Energiafogyasztás | 2.28 kWh/ciklus |
| Késleltetett indítás | Van |
| Kijelző | Van |
Méretek |
|
| Szélesség | 59.6 cm |
| Magasság | 85 cm |
| Mélység | 63.8 cm |
| Tömeg | 51 kg |
219 900 Ft
2459 Rácalmás, Meggyfa utca 5.
Hétfő – Csütörtök: 08:00 – 17:00
Péntek: 8:00 – 16:00
Szombat – Vasárnap: ZÁRVA
© 2025 Minden jog fenntartva