Elérhetőségeink
Címünk:
2459 Rácalmás, Meggyfa utca 5.
Nyitvatartás:
Hétfő – Csütörtök: 08:00 – 17:00
Péntek: 8:00 – 16:00
Szombat – Vasárnap: ZÁRVA
Kövess facebookon!
Selected:
24 900 Ft
Dimarson DM-P70J17L-V2 Mikrohullámú sütő
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Űrtartalom | 17 liter |
| Inverteres mikrohullámú sütő | Nem |
| Vezérlés | Mechanikus |
| Szín | Fehér |
Funkciók |
|
| Grill funkció | Nincs |
| Crisp funkció | Nincs |
| Kiolvasztás funkció | Van |
| Hőlégkeverés | Nincs |
| Késleltetett indítás | Nincs |
| Gyermekzár | Nincs |
| Hangjelző | Van |
Teljesítmény |
|
| Mikrohullám teljesítmény | 700 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 6 |
Méretek |
|
| Szélesség | 440 mm |
| Magasság | 240 mm |
| Mélység | 360 mm |
| Tömeg | 9 kg |
További tulajdonságok |
|
| Kijelző | Nincs |
| Forgótányér nélküli | Nem |
24 900 Ft
2459 Rácalmás, Meggyfa utca 5.
Hétfő – Csütörtök: 08:00 – 17:00
Péntek: 8:00 – 16:00
Szombat – Vasárnap: ZÁRVA
© 2025 Minden jog fenntartva