Elérhetőségeink
Címünk:
2459 Rácalmás, Meggyfa utca 5.
Nyitvatartás:
Hétfő – Csütörtök: 08:00 – 17:00
Péntek: 8:00 – 16:00
Szombat – Vasárnap: ZÁRVA
Kövess facebookon!
Selected:
164 900 Ft
Candy ROW 4966DWMCE/1-S 9+6 kg Mosó-szárítógép
| Típus | Automata |
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Elöltöltős |
| Energiaosztály (A-G) | D |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Kijelző | Van |
| Szárító funkció | Van |
| Késleltetett indítás/befejezés | Van |
| Aquastop | Nincs |
Mosás |
|
| Mosókapacitás | 9 kg |
| Energiafogyasztás (mosás) | 0.49 kWh/ciklus |
| Éves energiafogyasztás | 107 kWh/év |
| Vízfogyasztás | 49 liter/ciklus |
| Centrifugálás | Van |
| Centrifuga fordulatszám | 1400 ford./perc |
| Gyors mosás | Van |
| Pamut mosás | Van |
| Gyapjú mosás | Van |
Szárítás |
|
| Szárítókapacitás | 6 kg |
| Energiafogyasztás (szárítás) | 3.08 kWh/ciklus |
Okos mosógép |
|
| Bluetooth | Van |
| NFC támogatás | Nincs |
| Wi-Fi | Van |
Zajszint |
|
| Zajszint mosásnál | 51 dB |
| Zajszint centrifugálásnál | 78 dB |
Méretek |
|
| Szélesség | 60 cm |
| Magasság | 89 cm |
| Mélység | 60 cm |
164 900 Ft
2459 Rácalmás, Meggyfa utca 5.
Hétfő – Csütörtök: 08:00 – 17:00
Péntek: 8:00 – 16:00
Szombat – Vasárnap: ZÁRVA
© 2025 Minden jog fenntartva