Elérhetőségeink
Címünk:
2459 Rácalmás, Meggyfa utca 5.
Nyitvatartás:
Hétfő – Csütörtök: 08:00 – 17:00
Péntek: 8:00 – 16:00
Szombat – Vasárnap: ZÁRVA
Kövess facebookon!
Selected:
219 900 Ft
AEG T6DBG28S szárítógép
| Kivitel | Elöltöltős |
| Kondenzációhatékonysági osztály | B |
| Zajszint | 65 dB |
| Ciklusidő | 139 perc/ciklus |
| Típus | Kondenzációs |
| Éves energiafogyasztás | 560 kWh/év |
| Kapacitás | 8 kg |
| Energiafogyasztás | 4.81 kWh/ciklus |
| Késleltetett indítás | Van |
| Kijelző | Van |
Méretek |
|
| Szélesség | 60 cm |
| Magasság | 85 cm |
| Mélység | 60 cm |
| Tömeg | 43.46 kg |
219 900 Ft
2459 Rácalmás, Meggyfa utca 5.
Hétfő – Csütörtök: 08:00 – 17:00
Péntek: 8:00 – 16:00
Szombat – Vasárnap: ZÁRVA
© 2025 Minden jog fenntartva